Заняття з експлуатації машин та обладнання на виробництві

З метою якісного формування фахових компетентностей та програмних результатів навчання з навчальної дисципліни Експлуатація машин та обладнання здобувачам вищої освіти освітньо-професійної програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва спеціальності 208 Агроінженерія 3-го курсу к.т.н., доцент Сергій Ляшенко провів заняття 25 квітня 2023 року у виробничих умовах на дослідних полях Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

За темою «Механізація основного обробітку ґрунту» було розглянуто наступні питання: призначення операцій основного обробітку ґрунту і ґрунтозахисної системи землеробства; способи основного обробітку ґрунту; агротехнічні вимоги до виконання операцій основного обробітку ґрунту; оптимальні строки і тривалість робіт; фактори, що впливають на показники технологічних операцій; вибір технологічної схеми, операційної технології, складу і режимів роботи агрегату відповідно до конкретних природно-кліматичних та інших виробничих умов; вибір напрямку, способів руху і організації роботи групи агрегатів; кращий досвід у підготовці ґрунту Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України; контроль та оцінка якості виконання операцій.