Залучення висококваліфікованих фахівців-практиків – одна з умов забезпечення якості освітніх послуг

Для надання якісних освітніх послуг та забезпечення працевлаштування випускників, факультет ветеринарної медицини підтримує тісні контакти з роботодавцями й залучає до проведення занять фахівців-практиків.
У сучасних умовах забезпечення якості підготовки фахівців зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина», підвищення зацікавленості здобувачів вищої освіти до навчання та удосконалення їх професійної підготовки, важливе місце в організації освітнього процесу займає залучення професіоналів-практиків до проведення занять.

10 січня 2022 року для здобувачів вищої освіти за ОП Ветеринарна медицина була проведена серія лекцій з тем «Візуальна діагностика у ветеринарній медицині» та «Сучасні методи лікування найпоширеніших хвороб дрібних тварин незаразної етіології». Заняття провів засновник і керівник ТОВ «Ветеринарний простір Діскавері», м. Дніпро, Олександр Голубєв.

Він поділився практичним досвідом та розповів про сучасні методи візуальної діагностики й лікування найпоширеніших хвороб дрібних тварин незаразної етіології
Заняття проведені на високому рівні, а використання досвіду професіонала-практика дозволило досягти високого рівня сприйняття навчального матеріалу та викликало у студентів жваву дискусію. Проведення таких занять сприяє формуванню професійних компетентностей та є запорукою отримання якісних знань і набуття практичних навичок відповідно до сучасних вимог роботодавців.

Також для співробітників кафедри хірургії та акушерства й членів студентського наукового гуртка проведено майстер-клас із ультразвукового обстеження серця у собак та котів. Майстер-клас провів лікар ветеринарної медицини ТОВ «Ветеринарний простір Діскавері» Владислав Римський.