Залучення стейкхолдерів до освітнього процесу студенів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

ЗАЛУЧЕННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ СТУДЕНІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

Підготовка висококваліфікованих фахівців можлива за умови тісної співпраці науково-педагогічних працівників та стейкхолдерів.

Дотримуються такого слогану і під час підготовки здобувачів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Так 22 вересня 2023 року в рамках вивчення дисципліни «Основи готельно-ресторанної індустрії» було проведене виїзне заняття до готелю «Reikartz Галерея Полтава». Це було перше заняття в рамках підписаної Угоди про співпрацю між ПДАУ та готелем.

На занятті були присутні гарант ОП «Готельно-ресторанна справа» Євгенія Хмельницька та  долучився декан факультету технологій тваринництва та продовольства Анатолій Шостя.

Студентів гостинно зустрічала директорка готелю Олена Василенко, яка провела цікаву екскурсію по готелю, ознайомила студентів із облаштуванням номерів, розповіла про особливості роботи  служб готелю, про наявні обов’язкові та додаткові готельні послуги. Також познайомила із роботою ресторану, його меню та організацією обслуговування гостей. Студенти задавали багато питань, які стосуються можливості працевлаштування до готелю та проходження різних видів практики.

Приємним сюрпризом від колективу готелю був торт та коктейлі з нагоди 24 річчя закладу, яке буде відзначатися 23 вересня 2024 року.

Зустріч пройшла в дружній невимушеній атмосфері, що є гарним початком співпраці зі стейкхолдерами спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»