Залучаємо до освітнього процесу ПДАУ іноземних колег

28 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти кафедри механічної та електричної інженерії інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету за спеціальностями 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 133 Галузеве машинобудування заслухали гостьову лекцію на тему «Синхронні та асинхронні двигуни», яку прочитав Сабір Багіров (Sabir Bağırov), кандидат технічних наук, завідувач лабораторії кафедри електромеханіки та електрообладнання Азербайджанського технічного університету.

Під час лекції здобувачі вищої освіти дізналися про основні принципи роботи синхронних та асинхронних двигунів, їх технічні параметри, методи розрахунку, а також їх основні переваги та недоліки. Була приділена значна увага умовно-логічним схемам, механічним та енергетичним діаграмам, сферам використання синхронних та асинхронних двигунів в енергетичних системах та іншим важливим аспектам. Усі слухачі лекції мали змогу отримати відповіді на свої запитання, зокрема щодо використання двигунів, які викликали підвищений інтерес.

Дякуємо лектору за цікаву лекцію та чекаємо у гості знову!