Закінчився перший етап навчально-заводської практики

Уже стало доброю  традицією, що студенти ПДАУ спеціальності 133 Галузеве машинобудування проходять навчально-заводську практику на базах наших стейкхолдерів, зокрема заводу ПП «Лубнимаш».

Студенти 1 курсу скороченого терміну навчання та 2 курсу як зазвичай проходили навчально-виробничу практику в різних підрозділах заводу, зокрема в технічному відділі, де вони вивчали спеціалізоване програмне забезпечення, та у виробничих цехах № 2, 3 й 4. Практиканти дізнались, як розробляють, виготовляють і збирають заготовки для монтажу елеваторів різних розмірів, які не тільки використовуються в нашій країні, а й активно експортуються.

Також на підприємстві проходять виробничу практику студенти 3 курсу спеціальності 133 Галузеве машинобудування, які в минулому навчальному році проходили тут навчально-виробничу практику. Наразі для них це не лише здобуття інших компетентностей і збільшення відповідальності, а й допомога своїм молодшим товаришам у виконанні завдань відповідно до програми їхньої практики.

Друга частина навчально-виробничої практики проходитиме у червні 2024 року. То ж до скорих зустрічей!