Захист звітів з виробничої практики

22 червня 2023 року на кафедрі відбувся захист звітів з виробничої практики здобувачів вищої освіти 3 курсу за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія. Звіти студентів заслухала комісія у такому складі: голова – гарант ОПП Біотехнології та біоінженерія Сергій КОРІННИЙ; члени комісії – професорки кафедри Ірина КОРОТКОВА та Валентина КРИКУНОВА. Присутнім був доктор сільськогосподарських наук, професор директор ННІ АСЕ ПДАУ Микола МАРЕНИЧ.

Здобувачі вищої освіти поділилися враженнями про проходження виробничої практики на підприємствах: Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН; ПП «Білоцерківська агропромислова група»; ПрАТ «Фірма "Полтавпиво"»; ПП «Трістан».

Під час практики дізналися про структуру та діяльність баз практики, наочно ознайомилися з основними етапами виробництва продукції, мали змогу долучитися до процесу перевірки якості продукції. Навчилися виділяти ДНК, проводити полімеразні ланцюгові реакції, ампліфікацію.