Захист звітів з переддипломної практики студентів спеціальності Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва другого (магістерського) рівня вищої освіти

24 листопада 2022 року відбувся захист звітів з переддипломної практики  здобувачами вищої освіти ступеня магістр 2 курсу 1 групи денної форми навчання освітньо-професійної програми «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».

Було заслухано 18 доповідей студентів. Бази практик були зосереджені в Полтавській області на підприємствах з виробництва та переробки продукції тваринництва.

Середній бал захисту звітів з переддипломної практики склав 4,4 бали.

Під час проходження переддипломної практики здобувачі вищої освіти мали змогу закріпити отримані знання щодо сучасних методів та форм професійної діяльності; сформувати професійні уміння і навички, необхідні для самостійного вирішення завдань в умовах виробництва; набути та поглибити необхідні практичні знання та навички з використання сучасних технологій виробництва і переробки продукції тваринництва; зібрати інформацію та виконати дослідження в умовах підприємств з виробництва і переробки продукції тваринництва для виконання кваліфікаційної роботи.