Захист здобувача вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії Євгенія Стародуба

28 січня 2022 року у Полтавському державному аграрному університеті відбувся захист дисертації здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина Євгенія Сергійовича Стародуба на тему «Трихостронгільоз гусей (поширення, діагностика та заходи боротьби)» (наукова керівниця Валентина Олександрівна Євстаф’єва, д. вет. н., професорка, завідувачка кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи).

В Університеті була створена разова спеціалізована вчена рада ДФ 44.887.013 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Євгенія Стародуба на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 Ветеринарна медицина за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина згідно з Наказом МОН України «Про створення спеціалізованої вченої ради» № 1384 від 16.12.2021 р.

До складу ради увійшло 5 осіб: голова ради Андрій Замазій, д. вет. н., професор ПДАУ; рецензенти Олег Кручиненко, д. вет. н., доцент ПДАУ, і Світлана Михайлютенко, к. вет. н., доцент ПДАУ; опоненти Людмила Нагорна, д. вет. н., професорка Сумського національного аграрного університету, та Прийма Оксана Богданівна, к. вет. н., доцентка Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

За всю історію існування нашого закладу вищої освіти це вже другий захист здобувача з галузі знань 21 Ветеринарна медицина за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина, що свідчить про високу досвідченість наукової керівниці дисертанта Валентини Олександрівни Євстаф’євої та надзвичайно потужний кадровий потенціал.

Загалом захід відбувся досить жваво, здобувач відмінно володів матеріалом, з гордістю представив загалу положення, винесені на захист, вичерпно відповідав на поставлені запитання, що свідчить про здатність ЗВО готувати прекрасних фахівців.