ЗАХИСТ ВИПУСКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» В ЛОХВИЦЬКОМУ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ПДАУ

В Лохвицькому механіко-технологічному фаховому коледжі Полтавського державного аграрного університету завершили підведення підсумків навчання молодших бакалаврів за спеціальністю 181 «Харчові технології».
Доцент кафедри харчових технологій Алла Кайнаш була головою екзаменаційної комісії із захистів випускових робіт студентів коледжу в режимі онлайн. 26 травня 2022 року проходив захист дипломних проєктів студентами заочної форми навчання, які навчалися за ОПП «Зберігання та переробка зерна». Студенти представили професійно орієнтовані роботи, адже всі працюють на підприємствах харчової та переробної промисловості.

24 червня 2022 року захищали дипломні проєкти студенти денної форми навчання за ОПП «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів». Студентка Павленко Альона представила дипломний проєкт на тему «Дослідження впливу нетрадиційної сировини на якість хлібобулочних виробів», в якому розробила новий вид хлібобулочних виробів з додаванням сухої клейковини.

Цікаву роботу на тему «Розроблення нових видів хлібобулочних виробів дієтичного призначення з використанням нетрадиційної сировини» представила студентка Фенько Ангеліна, при виконанні якої вона використовувала порошок топінамбуру під час виробництва хлібобулочних виробів. Експериментальні зразки хліба були подані членам екзаменаційної комісії в коледжі для дегустації саме під час захисту дипломного проєкту.

Студентка Литвиненко Олена розробила нові види булочних виробів із використанням нетрадиційної сировини, а саме пюре дикорослого глоду, та експериментально обґрунтувала доцільність його використання.

Усі випускники продемонстрували набуті уміння аналізувати виробничі ситуації, ухвалювати оптимальні рішення; аргументувати, захищати свою позицію та дискутувати, що у повному обсязі відображає здатність майбутніх фахівців харчової промисловості до працевлаштування за здобутим фахом.
Голова екзаменаційної комісії, Алла Кайнаш, також провела профорієнтаційну роботу, спілкуючись із кожним випускником, і повідомила про відмінності під час вступу на бюджет та контракт, зміни в переліку необхідних сертифікатів ЗНО, необхідність написання мотиваційного листа та яким чином знайти необхідну інформацію щодо вступу в 2022 році на сайті Полтавського державного аграрного університету.