Захист кваліфікаційних робіт ЗВО СВО Магістр заочної форми здобуття освіти 208 Агроінженерія 2020р.

В період з 2 по 4 грудня 2020 року була проведена атестація здобувачів ступеня вищої освіти Магістр заочної форми здобуття освіти за освітньо-професійною програмою Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва спеціальності 208 Агроінженерія у вигляді публічного захисту кваліфікаційної роботи.

Тематика магістерських кваліфікаційних робіт актуальна і охоплює широке коло питань вирощування і збирання зернових та технічних культур, організації системи і технічного сервісу машинно-тракторного парку, дослідження технології відновлення деталей сільськогосподарської техніки, удосконалення технології та засобів механізації з виробництва продукції рослинництва, удосконалення технології вирощування зернових і просапних культур, обґрунтування параметрів і режимів технології відновлення робочих органів ґрунтообробних і посівних машин.

Екзаменаційна комісія відзначила, що проведені здобувачами дослідження можуть бути використані для вирішення нагальних питань та проблем у агропромисловому комплексі України, науково-технічний рівень виконання магістерських дипломних робіт знаходиться на достатньо високому рівні.

Всім випускникам інженерно-технологічного факультету  присвоєна кваліфікація магістр з агроінженерії з видачею дипломів магістра встановленого зразка.

Бажаємо здоров’я, успіхів та творчої наснаги в професійній діяльності!

Кафедра ТЗМАВ