Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти СВО Магістр денної форми здобуття освіти спеціальності 208 Агроінженерія 2020 р.

В період з 14 по 24 грудня 2020 року на інженерно-технологічному факультету була проведена атестація здобувачів ступеня вищої освіти Магістр денної форми здобуття освіти за освітньо-професійною програмою Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва спеціальності 208 Агроінженерія у вигляді публічного захисту кваліфікаційної роботи.

У зв’язку з карантинними обмеженнями захист проводився у змішаній формі: частина здобувачів вищої освіти проходила захист очно в аудиторіях факультету, дотримуючись усіх карантинних вимог, а частина – дистанційно, в режимі відеоконференції на платформі Zoom.

Під час захисту здобувачі вищої освіти  представили результати проведених досліджень на актуальні теми в галузі технічного забезпечення аграрного виробництва.

Здобувачі вищої освіти виявили високий рівень фахової підготовки, що підтверджувалось їхніми вичерпними відповідями на запитання членів екзаменаційних комісій і належно оформленими кваліфікаційними роботами.

Відмінну оцінку за виконання і захист кваліфікаційної роботи отримали такі студенти: Бабіч Павло, Бондаренко Андрій, Боровик Олена, Величко Кирило, Горячун Олександр, Загривий Роман, Зєнько Костянтин, Кисіль Юрій, Литовченко Альона, Сазонова Вікторія, Сидоренко Олександр, Тарахкало Марина, Тіманов Андрій, Шарайкін Володимир, Щербина Владислав. Вони продемонстрували у своїх роботах ґрунтовні фахові знання за напрямом проведених ними досліджень.

Екзаменаційна комісія відзначила, що проведені здобувачами дослідження можуть бути використані для вирішення нагальних питань та проблем у агропромисловому комплексі України, науково-технічний рівень виконання магістерських дипломних робіт знаходиться на достатньо високому рівні.

Всім випускникам інженерно-технологічного факультету  присвоєна кваліфікація магістр з агроінженерії з видачею дипломів магістра встановленого зразка.

Бажаємо здоров’я, успіхів та творчої наснаги молодим фахівцям у їхній професійній діяльності!

Кафедра ТЗМАВ