Захист курсових робіт на кафедрі інформаційних систем та технологій

27 та 28 грудня 2022 року на кафедрі інформаційних систем та технологій відбувся онлайн-захист курсових робіт з дисципліни «Програмні технології створення інформаційних систем». Захист був проведений дистанційно згідно розкладу із використанням системи відеоконференцій Google Meet.
Курсові роботи захищали здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою Інформаційні управляючі системи та технології за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології. Тематика представлених робіт була різноманітною, й повністю відповідала вимогам.
Присутні добувачі освіти продемонстрували, в цілому, достатньо високий рівень підготовки й успішно захистили всі представлені курсові роботи.
На фото:
1. Захист курсової роботи Олексія Гусака на тему «IDE Visual Studio Community – комплексне середовище для розробників .NET и C++ у Windows"

2. Професор кафедри інформаційних систем та технологій ПДАУ Леонід Флегантов оголошує результати захисту.