Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Туль Олександри Іванівни

19 лютого 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ°35.826.008 Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького аспірантка кафедри хірургії та акушерства, завідувачка навчально-наукової лабораторії кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки, асистентка Полтавської державної аграрної академії Туль Олександра Іванівна успішно захистила дисертацію «Патоморфологічна характеристика факторних інфекцій ящірки прудкої» на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». Науковий керівник – Киричко Борис Павлович, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри хірургії та акушерства Полтавської державної аграрної академії. Голова спеціалізованої вченої ради: Кісера Ярослав Васильович, доктор ветеринарних наук, професор кафедри епізоотології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Рецензенти: Коцюмбас Галина Іванівна, докторка ветеринарних наук, професорка, завідувачка кафедри нормальної і патологічної морфології та судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького; Данкович Роман Степанович, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Офіційні опоненти: Горальський Леонід Петрович, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри анатомії і гістології Поліського національного університету; Борисевич Борис Володимирович, доктор ветеринарних наук, професор кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка, Національного університету біоресурсів і природокористування України.