Захист дипломних проєктів у ВСП «Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ»

В період з 22 по 29 червня 2021 року у ВСП «Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ» відбувся захист дипломних проєктів здобувачами механічного відділення спеціальності 133 Галузеве машинобудування за освітньо-професійною програмою Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва. Головою екзаменаційної комісій призначено доцента кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва Келемеша Антона.

Захист проходив у режимі онлайн, проте це не завадило здобувачам у повній мірі продемонструвати високий рівень підготовки майбутніх фахівців машинобудівної промисловості. Особливо змістовними та професійно спрямованими були роботи, в яких виконання проєкту поєднувалося з науково-дослідними розробками.

Більшість проєктів розроблено на основі виробничих даних отриманих під час проходження навчально-виробничої практики на ПрАТ «Фірма «Полтавпиво», ПрАТ «Оболонь», ТОВ «Елеватор-Агро», ТДВ «Червонозаводський хлібозавод».

Також у процесі захисту обговорювалася можливість подальшого навчання випускників у ПДАУ. Голова екзаменаційної комісії, доцент кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва Келемеш Антон повідомив випускникам про умови вступу та переваги навчання у ПДАУ.

Кафедра ТЗМАВ