Захід для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії та їх наукових керівників, присвячений питанню неврологічних проблем у дрібних тварин

27 жовтня 2022 року в умовах факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулася зустріч здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії із провідним спеціалістом з питань неврології та хірургії приватної ветеринарної клініки «Довіра» (м. Харків), провідним фахівцем клініки – Романом Суворовим.
Організатором заходу була Валентина Євстаф’єва, д. вет. н., професор, гарант ОНП 211 Ветеринарна медицина.
Мета проведеного заходу полягала у висвітленні актуальних питань з ветеринарної неврології у дрібних тварин.
У своєму виступі Роман Сергійович ознайомив учасників заходу з основними принципами роботи лікаря ветеринарної медицини – невролога, розповів про найбільш часто діагностовані патології у дрібних тварин та методи їх лікування.
На широкий загал Романом представлено презентацію, яка наочно допомагала сприймати інформацію. Спікер заходу наводив приклади із власного практичного досвіду щодо особливостей діагностики патологій нервової системи, що проявлялися зниженням або повною втратою рухової активності тварин. Надзвичайно цікавою та інформативною була частина заходу з прикладами застосування сучасного діагностичного обладнання. Зокрема, було представлено особливості використання у ветеринарній практиці комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії з метою встановлення та уточнення діагнозу.
Пан Роман для учасників заходу навів низку прикладів з візуалізацією діагностичних та лікувальних процедур, що йому траплялися. Це було надзвичайно цікавим досвідом, який мали змогу отримати всі охочі.
У процесі зустрічі, присутні задавали запитання Роману Сергійовичу та долучалися до дискусії. Особливо приємним було те, що за мету яку для себе поставив пан Роман було максимально популяризувати область ветеринарної неврології серед здобувачів.
Отож, дякуємо Роману Сергійовичу за його відкритість і надану можливість усім охочим осягнути нові аспекти та напрямки практичної діяльності ветеринарного лікаря в області неврології.