Захід для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії та їх наукових керівників, присвячений питанню дисплазії кульшових суглобів у собак

дисплазії кульшових суглобів у собак

17 лютого 2023 року у стінах факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулася зустріч здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії із провідним фахівцем приватної ветеринарної клініки «Довіра» (м. Харків) Романом Суворовим.
Організатором заходу була Валентина Євстаф’єва, д. вет. н., професор, гарант ОНП 211 Ветеринарна медицина.
Мета проведеного заходу полягала у висвітленні питань, пов’язаних з дисплазіїю кульшових суглобів у собак.
У своєму виступі Роман Сергійович ознайомив учасників заходу з основними причинами появи патології, методами її ранньої діагностики та принципами сучасного лікування тварин з вказаної патології.
З метою кращого розуміння матеріалу учасниками заходу, Роман Сергійович підготував презентацію, що унаочнювала наведені приклади.
Проведений захід виявився досить інформативним, цікавим за змістом і проходив у дружній атмосфері. Представлена широкому загалу учасників освітнього процесу тема викликала значну зацікавленість, про що свідчила велика кількість запитань, на які Роман Суворов дав змістовні та вичерпні відповіді.
Отож, дякуємо Роману Сергійовичу за надану чудову можливість поглянути на питання дисплазії кульшових суглобів у собак з точки зору практикуючого лікаря ветеринарної медицини.