За нашими дітьми – майбутнє України!

1 червня 2023 року на території Полтавського державного аграрного університету відбувся фестиваль «Квиток у майбутнє», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Захід відвідали полтавці, школярі та гості міста, які мали змогу ознайомитися зі спеціальностями, освітніми програмами, перевагами навчання в університеті.

Викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, яка забезпечує надання освітніх послуг зі спеціальностей «Філологія» та «Політологія», підготували цікаву програму для відвідувачів: гру «Інтерв’ю» англійською мовою, вікторину, у якій школярі та представники полтавських коледжів мали змогу потренувати лексичні навички, та гру-пазл «Склади мапу України».  Зусилля школярів були винагороджені солодкими подарунками. Спілкування з учнями та їхніми батьками відбулося в дружній, веселій і теплій атмосфері.