З навчальної дисципліни "Університетська освіта" обговорюємо найкращі бібліотеки світу та України

«У моїх дітей, звичайно, буде комп’ютер. Але спочатку вони отримають книги» - Б. Гейтс.
Чи любите ви читати? Чи зараз це не в моді?...
Читання є однією з найважливіших речей у житті, сприяє особистому розвитку людини – вільної, освіченої, здатної критично мислити та створювати креативний продукт. Сьогодні, з навчальної дисципліни «Університетська освіта» (лектор доцентка Дядик Т.В.) з першачками-маркетологами розглядаємо особливості найкращих бібліотек України, Європи, всього світу. Помріяли відвідати кожну з них.
З'ясували, що бібліотека – це насамперед свобода. Свобода читати та спілкуватися. А ще це скарбниця інформації, яка дає кожній людині рівний доступ до неї. Це місце для спілкування та розвитку.
«Моя батьківщина там, де моя бібліотека» - Еразм Роттердамський.
Читати - це модно!!! Приєднуйтесь!!!