З 14 до 25 червня 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент проходили навчальні практики «Вступ до фаху» та «Менеджмент (організаційно управлінська)». Мета практик – ознайомити студентів із основними положеннями про організацію вищої освіти в Україні, організацією навчального та виховного процесу в ПДАУ, змістом та особливостями  сфери майбутньої професійної діяльності, досвідом і специфікою діяльності установ та організацій.

Начальна практика була дуже змістовною та насиченою різноманітними заходами. Студенти ознайомились із програмою практики, пройшли інструктаж з безпеки життєдіяльності на період літніх канікул.
Доцентка кафедри менеджменту Вікторія Вороніна організувала та провела для студентів ділову гру з метою закріплення здобутих ними протягом першого року навчання знань і компетенції із таких тем: вища освіта в Україні у контексті глобалізаційних змін; організація навчального та виховного процесу у ЗВО; студентське самоврядування; історія і традиції ПДАУ; професія «менеджер»; інформаційно-методичне забезпечення навчального процесу; досвід роботи підприємств різних форм власності та організаційно-правових форм господарювання в сучасних умовах; роль менеджера у підвищенні соціально-економічної ефективності функціонування сучасних підприємств; професійне самовизначення здобувача вищої освіти та ін.
Також першокурсники працювали із науковою літературою і після її аналізу робили перші кроки в науці: опрацьовували статистичні дані та писали власні статті й тези, дотримуючись правил академічної доброчесності.

Під час навчальної практики була організована зустріч зі стейкхолдером – фінансовою директоркою і проджект-менеджеркою студії архітектури і дизайну «MOSTODESIGN» Лілією Телюк, яка презентувала цікаву інформацію про можливості студентів на сучасному ринку, роботу, відкриття власної справи та поділилася своїм досвідом у сфері управління і менеджменту.

24 червня відбувся навчальний візит викладачів і здобувачів вищої освіти за ОПП Місцеве самоврядування до Опішнянської селищної територіальної громади. Під час їхньої офіційної зустрічі із селищним головою, керівником нової генерації Миколою Різником на тему «Перспективи стратегічного розвитку територіальної громади» він розповів, як працює його команда, наголосив на важливості командної роботи, без якої неможливо реалізувати будь-який проєкт, поділився практичними кейсами, які вдалося втілити у громаді, та планами на майбутнє.

Також студенти та викладачі поспілкувались із заступником селищного голови з питань виконавчих органів ради, спеціалістом виконавчого апарату Опішнянської селищної територіальної громади Теймуром Мустафаєвим про стан проєктно-інвестиційної діяльності та планування її розвитку.

Але візит до Опішні не обмежився офіційними заходами. Студенти відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства.

Бажаємо нашим студентам не втрачати зацікавленості до обраної професії, прагнення вдосконалюватися, бажання працювати над собою! А команда ПДАУ допоможе реалізувати всі ваші мрії! До зустрічі у новому навчальному році!