Взаємодія зі стейкхолдерами з метою оцінки та виявлення напрямів удосконалення ОПП Облік і оподаткування (магістр)

Кафедра економічної теорії та економічних досліджень у світлі розвитку освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» налагоджує співпрацю з ТОВ «Карпаттехноальянс» (м. Полтави). Тож 18 листопада 2021 року до реалізації освітнього процесу з дисципліни «Цифровий аналіз фінансових даних» була залучена головна економістка товариства, експерт із питань ведення державних закупівель через платформу «Прозоро»  Вікторія Косьміна, яка провела для майбутніх фахівців бінарну лекцію на тему «Аналіз системи електронних закупівель».

Пані Вікторія зосередила увагу аудиторії на цифрових технологіях у системі державних закупівель, висвітлила проблеми цифрової грамотності потенційних користувачів, торкнулася питання законодавчої бази для електронних закупівель. Дохідливо пояснила процес організації електронних державних закупівель, послідовність електронних публічних закупівель. Розглянула систему тендерного процесу в електронних публічних і державних закупівлях в Україні «ProZorro», деталізувавши результати роботи цієї електронної системи.

В обговоренні дискусійних питань лекції брали участь студенти-магістранти, що навчаються за спеціальністю Облік і оподаткування, а також присутні на лекції викладачки к. е. н., доцентка Кононенко Ж. А та д. е. н., професорка Кулик В. А.

Викладацький колектив кафедр ЕТЕД та БОЕК висловлює вдячність Вікторії Косьміній (ТОВ «Карпаттехноальянс») за плідну співпрацю у напрямі вдосконалення підготовки здобувачів за освітньо-професійною програмою Облік і оподаткування!