Вийшов із друку підручник «Бухгалтерський облік у виробничих та агросервісних кооперативах» під загальною редакцією завідувача кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавського державного аграрного університету д. е. н., проф. Плаксієнка В. Я.

Підручник підготовлено відповідно до змісту програми вибіркової дисципліни «Облік у сільськогосподарських кооперативах». У ньому ґрунтовно висвітлені як загальні засади організації бухгалтерського обліку на сільськогосподарських підприємствах, так і особливості побудови облікової роботи кооперативних формувань, які спеціалізуються не лише на виробництві сільськогосподарської продукції, а й на її переробці, наданні сервісних, посередницьких та інших послуг. Розкрито також специфіку формування та обліку капіталу кооперативів, їх оподаткування та складання звітності.

Видання рекомендується здобувачам освітньо-професійних рівнів бакалавра та магістра, освітньо-професійної програми Облік і оподаткування, а також усім спеціалістам економічного профілю та слухачам факультетів (інститутів) освіти дорослих.