Виїзний науково-практичний семінар на базі виробничих підрозділів ДП «ДГ «Степне» Полтавської області

9 вересня 2022 року викладачами кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту сумісно з керівництвом Державного підприємства «Дослідного господарства «Степне» Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України» було проведено виїзний науково-практичний семінар на базі виробничих підрозділів ДП «ДГ «Степне».
На семінарі були присутні керівник підприємства Сокирко Петро Григорович, заслужений працівник сільського господарства України, кандидат с.-г. наук та головний інженер ДП «ДГ «Степне» Білан Володимир Юрійович – стейкголдер освітніх програм спеціальності 208 Агроінженерія.
Основними питаннями, що обговорювались під час зустрічі, були питання, присвячені підсумкам стажування на виробництві науково-педагогічних працівників кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту; питання адаптації операційних механізованих технологій обмолоту пізніх зернових культур до мінливих агротехнічних умов Полтавського району; питання внесення змін та удосконалення освітньо-професійних програм спеціальності 208 Агроінженерія; питання продовження проведення сумісних наукових досліджень провідних фахівців ДП «ДГ «Степне» та співробітників кафедри ААТ ПДАУ; питання залучення здобувачів вищої освіти спеціальності 208 Агроінженерія до проходження практик у даному підприємстві та написання випускних робіт, проектів за результатами аналізу науково-виробничої діяльності ДП «ДГ «СТЕПНЕ».

Кафедра ААТ