Виїзне заняття з дисципліни «Стандартизація, сертифікація та управління якістю з основами НАССР»

У свідомості сучасної людини поняття «стандартизація», «сертифікація» і «метрологія» нерозривно пов’язані. Поява засобів вимірювання різних величин, створення метрологічного забезпечення виробничих технологічних процесів дозволили випускати ідентичну за показниками готову продукцію в різних галузях діяльності людини, у тому числі і в харчовій промисловості.

16 квітня 2024 року для здобувачів першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти 1 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» за ініціативи професора кафедри Володимира ТЕНДІТНИКА проведено виїзне заняття з дисципліни «Стандартизація, сертифікація та управління якістю з основами НАССР» на ДП «Полтавастандартметрологія».

Надія РЕМІЗОВА, начальник науково-дослідного випробувального центру харчової продукції, що входить до складу випробувального центру з підтвердження відповідності акредитованого відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEС 17025:2019, розповіла здобувачам про структуру та функції ДП «Полтавастандартметрологія», яке на професійному рівні виконує поставлені перед ним завдання, гарантує абсолютну об’єктивність та повну конфіденційність досліджень.

Здобувачі ознайомилися з особливостями роботи лабораторії приймання проб та контролю документів, фізико-хімічної лабораторії, мікробіологічної лабораторії, лабораторії контролю показників безпеки.

Високопрофесійні досвідчені фахівці продемонстрували максимальну компетентність і науково-технічний потенціал системи стандартизації в Полтавській області.

Здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри отримали колосальне задоволення від заходу, задавали цікаві питання та узагальнили вивчений матеріал з даної дисципліни.