Виїзне заняття на базі ТОВ "Ерідон Тех"

На базі зовнішнього стейголдера освітніх програм інженерно-технологічного факультету ТОВ «Ерідон Тех» завідувач кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Олександр Горбенко та представник підприємства Віталій Олексієнко провели спільне заняття для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньою програмою «Технології та засоби механізації сільськогосподарського виробництва».

На даному заході студенти мали змогу ознайомитися з виробничим та технологічним процесом даного підприємства, сучасними тенденціями виробництва сільськогосподарської техніки, інноваційними заходами сервісного обслуговування техніки. Олексієнко Віталій надав вичерпну інформацію стосовно новітніх систем та особливостей фірми Claas, які використовуються при виробництві тракторів, комбайнів та іншої техніки.

Дякуємо працівникам ТОВ «Ерідон Тех» за надану можливість проводити заняття на виробництві і сподіваємось на подальшу співпрацю.

«РАЗОМ ПРАЦЮЄМО – РАЗОМ ВИГРАЄМО!»