Випуск магістрів спеціальності 181 Харчові технології

28 грудня 2023 року в Центрі культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади відбувся випуск магістрів спеціальності 181 Харчові технології факультету Технологій тваринництва та продовольства Полтавського державного аграрного університету.

Після виступів народного ансамблю сучасної пісні «MAL-A-XIT» та колективу сучасно-естрадного танцю «A.D.V.A.N.C.E.» відбулося урочисте вручення магістерських дипломів. Дипломи вручали ректор Університету Олександр ГАЛИЧ та декан факультету технологій тваринництва та продовольства Анатолій ШОСТЯ.

Дорогі наші випускники! Вітаємо Вас з успішним завершенням ще одного важливого етапу у Вашому житті! Нехай Ваше життя після закінчення навчання буде ще яскравішим!

І нехай доля і Вищі сили допоможуть Вам здійснити найсміливіші мрії під мирним УКРАЇНСЬКИМ небом! Повірте, доля дуже щира до тих, хто наполегливо йде до своєї мети!

Памʼятайте, що можливість навчатися та отримати дипломи Ви змогли завдяки незламній силі Збройних сил України!

СЛАВА УКРАЇНІ!