25 і 26 лютого 2023 року на базі Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН секції історії України. 16 учасників з різних населених пунктів  Полтавської області представили наукові дослідження на актуальну тематику.

Завдяки компетентному жюрі в складі голови Людмили Бабенко, доктора історичних наук, завідувачки кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; членів жюрі: Ірини Передирій, доктора історичних наук, завідувачки кафедри українознавства, культури та документознавства Національого університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"; Світлани Макарець, кандидата історичних наук, доцента кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету та секретаря Лесі Матвієнко, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету захист наукових робіт пройшов в атмосфері доброзичливості, наукових пошуків та широкого кола дискусій.

Дуже вдячні учасникам конкурсу та їх науковим керівникам за грунтовну працю та висвітлення важливих питань історії нашої держави!