Викладачі кафедри проводять дослідження по наукових ініціативних темах

Доктор сільськогосподарських наук, професор Писаренко В.М.

Тема: "Удосконалення  екологічно обґрунтованих систем захисту польових культур"

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент Поспєлова Г.Д.

Тема: "Вивчення фітосанітарного стану насіння польових та лікарських культур"

Доцент кафедри Самородов В.М.

Тема: "Вивчення історичних засад розвитку аграрної науки Полтавщини"

​Тема: "Історія аграрної науки і техніки Полтавщини"

Професор Писаренко В.М., доцент Поспєлова Г.Д., доцент Коваленко Н.П.

Тема: "Оптимізація фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур в системі органічного землеробства"

Тема: "Фунгістазіс грунту за органічного землеробства"

Професор Писаренко В.М., доцент кафедри Самородов В.М., доцент Піщаленко М.А.

Тема: "Вивчення історичних засад розвитку аграрної науки Полтавщини"

Професор Піщаленко М.А., асистент Шерстюк О.Л.

Тема: "Аналого-статистичний метод прогнозу появи шкідників в агроценозах України"

Доцент кафедри Самородов В.М., професор кафедри землеробства та агрохімії Поспєлов С.В.

Тема: "Вивчення біологічних і екологічних особливостей представників роду ехінацея (Есhіnасеа Моеnсh) та опрацювання технології їх вирощування таоцінки якості сировини в умовах Лісостепу України"

Тема: "Вивчення    біологічних    і    екологічних    особливостей    розторопші плямистої, опрацювання технології її вирощування та оцінки якості сировини в умовах Лісостепу  України"

До виконання цих тем залучаються аспіранти та викладачі ЗВО.

Кафедра захист рослин та інші кафедри навчально-наукового інституту агротехнологій, селекціїта екології приймають участь  в реалізації міжнародного проєкту «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості» (UniClaD) програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ KA2 № 609944-EPP-1-2019-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP (http://uniclad.net/). Строки реалізації проекту 15.04.2020 – 14.01.2023 рр.