Викладач кафедри маркетингу та студентки-маркетологині взяли участь у Воркшопі «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів»

20 лютого 2024 р. доцент кафедри маркетингу Ольга Решетнікова та студентки-маркетологині взяли участь у воркшопі «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів»!

Воркшоп розпочався з презентаційної сесії на тему “Взаємодія місцевої влади і бізнесу задля розвитку економіки країни”. Її модерувала Аня Крисюк, президентка міжнародного клубу Business Woman Club, радниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, голова Міжнародного штабу допомоги українцям (МШДУ).
Спікерами виступили:
- Алла Рябкова, в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області
- Влада Співак, депутатка Полтавської міської ради
- Юлия Скичко, власниця компанії з оренди будівельної спецтехніки «Алеф Строй»
- Марина Мостова, власниця компанії «Золота сота» (сімейний бізнес).

Потім Єлізавета Панько, фахівчиня з питань європейської інтеграції Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» презентувала грантові можливості для бізнесу.

Друга половина дня була присвячена 6 практичним модулям:

1. Стратегія та концепція бізнесу.

2. Основи бізнес-планування для отримання грантової підтримки.

3. Штучний інтелект для бізнесу.

4. Експортні можливості для бізнесу.

5. Податкове законодавство для бізнесу.

6. Правовий захист для ведення бізнесу в Україні.

Програма заходу була дуже насичена, тож учасниці заходу змогли  отримали максимум практичних знань.