Викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін відвідали Всеукраїнський семінар «Ефективна комунікація та культура мовлення»

Викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін побували на Всеукраїнському семінарі «Ефективна комунікація та культура мовлення», організований Міністерством освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Під час візуалізованих лекцій спікери представили основні стратегії ефективного спілкування; висвітлили найбільш значущі аспекти успішного публічного виступу; зосередили увагу на особливостях формування мовленнєвої компетентності, зокрема на засвоєнні лексичних, орфоепічних, орфографічних, граматичних і пунктуаційних мовних норм.

Семінар мав яскраво виражене практичне спрямування, тому викликав особливе захоплення у слухачів. Науково-педагогічні працівники кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету щиро вдячні лекторам та організаторам цього заходу за можливість збагатитися новими знаннями, почерпнути цікаві ідеї.