Викладачі кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ відвідали госпіталь

25 грудня 2023 року завідувач кафедри будівництва та професійної освіти Сергій ЯХІН, доценти кафедри Анатолій АНТОНЕЦЬ і Руслан ПЕРТАШ відвідала госпіталь.

Новорічні свята спонукають кожного християнина до добрих справ. Тим паче, що можливістю перебувати у безпеці й зустріти в родинному колі світле Різдво Христове всі ми завдячуємо саме захисникам і захисницям нашої Батьківщини. Тож на засіданні кафедри було вирішено привітати з прийдешніми святами наших славних воїнів і створити для них атмосферу свята, пригостивши солодощами та подарувавши дещо із предметів першої необхідності.

Ми щиро вдячні всім, хто мужньо виборює щасливу долю і мирне майбутнє для нашої України! Дякуємо кожному з наших військових за їхню тяжку роботу, яку вони щоденно виконують, ризикуючи власним життям.

Слава Україні! Героям слава!