Виховна година, приурочена Дню пам’яті жертв Голодомору

27 листопада 2021 року для здобувачів вищої освіти другого курсу першої групи факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Тетяна Карунна, доцент кафедри технологій дрібного тваринництва, провела виховну годину, приурочену Дню пам’яті жертв Голодомору. Під час виховної години згадали передумови голодомору, які полягали у форсованій індустріалізації, наскрізній колективізації, хлібозаготівлі до зернини, розкуркуленні, нищенні духовності, терору проти національної інтелігенції. Згадали наслідки голодомору: кількість жертв, морально-психологічні деформації у свідомості нації, які спричинили появу постгеноцидного синдрому українців, руйнування традиційного устрою життя, розвиток фізичних вад. Попри все Голодомор не зламав український народ. Нескорені голодом українці у наступні десятиліття наполегливо боролися за державність, робили важливі наукові відкриття, творили шедеври мистецтва. Підсумком незламності українського народу став Загальнонаціональний референдум 1 грудня 1991 року, в якому понад 90 % українців підтримали незалежність України. Пам'ять про цю вікову трагедію та незламність українського народу повинна зберегтися назавжди!