Виховання майбутніх науковців починається зі школи

Незважаючи на карантинні заходи, продовжується робота з виявлення і підтримки обдарованих учнів, здібних до науки. Так, нещодавно на базі Полтавського державного аграрного університету відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.
26–28 березня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри технологій дрібного тваринництва Полтавського державного аграрного університету професорка Васильєва Ольга (голова журі) та доцент Шаферівський Богдан, а також завідувач відділу фізіології та здоров’я тварин Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України д. с-г. н., старший науковий співробітник Костянтин Почерняєв (члени журі)  взяли участь у роботі відділення екології та аграрних наук (секції ветеринарії та зоотехнії) II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення МАН України.

Учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт представили результати своїх досліджень. Пройшов постерний захист науково-дослідницьких робіт і відбулася наукова конференція. За результатами проведеного конкурсу були визначені переможці.

Найкращі наукові роботи будуть представлені на заключному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в місті Києві.