Вибіркові навчальні дисципліни для вибору в 2022-2023 навчальному році

Здобувачі  третього (освітньо-наукового) рівня, які здобувають вищу освіту ступеня доктора філософії  у 3 та 4 семестрах обирають для вивчення по одній  навчальній дисципліні на семестр з переліку факультетських вибіркових навчальних дисциплін. Обсяг навчальних дисциплін за вибором становить 4 кредити ЄКТС, підсумковий семестровий контроль - залік.

Перелік  вибіркових навчальних дисциплін  освітньо-наукових програм

Здобувачі  третього (освітньо-наукового) рівня, які здобувають вищу освіту ступеня доктора філософії  у 3 та 4 семестрах обирають для вивчення по одній міжфакультетській дисципліні на семестр. Обсяг навчальних дисциплін за вибором становить 4 кредити ЄКТС, підсумковий семестровий контроль - залік.

Перелік міжфакультетських вибіркових навчальних дисциплін

Здобувачі  третього (освітньо-наукового) рівня, які здобувають вищу освіту ступеня доктора філософії мають право  вибирати навчальні дисципліни, що пропонуються  для  інших рівнів вищої освіти  (ОКР Магістр) в межах переліку вибіркових навчальних дисциплін освітньо-професійної програми, на якій вони навчаються, або з інших освітньо-професійних програм того ж освітнього рівня і пов'язані з тематикою дисертаційного дослідження, за погодженням із своїм науковим керівником, директором інституту/деканом факультету, завідувачем аспірантури і докторантури.

Вибіркові навчальні дисципліни освітньо-професійних програм  за другим (магістерським) рівнем вищої освіти