Всеукраїнський науково-практичний семінар «Єдине здоров’я»: реалії і перспективи

Здобувачі вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії та їх наукові керівники долучилися до Всеукраїнського науково-практичного семінару «Єдине здоров’я»: реалії і перспективи

3 листопада 2022 року на базі Поліського національного університету за сприяння Національної академії аграрних наук України та Головного управління держпродспоживслужби в Житомирській області проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар, присвячений актуальній темі «Єдине здоров’я»: реалії і перспективи. До заходу було долучено надзвичайно велику кількість науковців, однодумців та небайдужих.
Від факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ з виступами долучилися науковці – Валентина Євстаф’єва та Віталій Мельничук зі своїми аспірантами Олександром Долгіним, Денисом Криворученком, Максимом Петренком та Станіславом Коваленком, Андрієм Кітіченком, Романом Суворовим.
Метою заходу було обговорення актуальних проблем з ветеринарної та гуманної медицини, розширення та зміцнення контактів, обмін дослідницьким досвідом та потенціалом між науковцями різних установ. Впродовж заходу було заслухано 77 доповідей.
Учасники заходу відзначили надзвичайно високий потенціал науковців факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ, що свідчить про наявність у закладі потужного науково-педагогічно складу, представники якого здатні формувати молоде покоління дослідників.