Візит здобувачів інженерно-технологічного факультету на АТ «ПЗМС»

12 липня 2023 року в рамках навчальної практики здобувачі вищої освіти спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 133 Галузеве машинобудування побували на Полтавському заводі медичного скла.

Акціонерне товариство «Полтавський завод медичного скла» сьогодні є найбільшим на території України виробником скляної медичної тари. Продукція заводу відповідає встановленим медичним критеріям безпеки.

Перед початком екскурсії студентам провели вступний інструктаж із безпеки перебування на виробництві. Після цього їх ознайомили з етапами виробництва  скляної трубки та ампул, з методами перевірки якості продукції протягом усього циклу виробництва, з особливостями пакування та зберігання готової продукції. Особливу увагу було приділено обладнанню та умовам його функціонування та обслуговування.

Студенти подякували працівникам заводу за цікаву екскурсію, за цінні знання та приємні враження від спілкування з працівниками заводу. Працівники заводу зі свого боку запрошували здобувачів вищої освіти на практику та на роботу.