Візит президента Асоціації UCM – Italy до Полтавського державного аграрного університету

9 листопада 2023 року до Полтавського державного аграрного університету вже вкотре завітав Паоло Брешіа, президент Асоціації UCM – Italy («Середньоземноморський союз шеф-кухарів – Італія»), в рамках договору про співпрацю між ПДАУ та Асоціацією UCM – Italy.
Декан факультету технологій тваринництва та продовольства Анатолій Шостя спільно з Паоло Брешіа вручив сертифікати студентам, які успішно пройшли літню практику на базі закладів гостинності Італії. Вони привітали студентів зі здобутками, побажали успіхів у навчанні та висловили сподівання, що набутий досвід практичної діяльності буде корисним у майбутній професійній діяльності.

Серед студентів, які пройшли практику та отримали сертифікати були і здобувачі вищої освіти за ОП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Станіслава Буряк, Аліна Кухаренко, Марина Телешун.

Після вручення сертифікатів Паоло Брешіа провів майстер-клас з приготування італійської пасти та соусу з томатів.