Візит до Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 075 Маркетинг зі своїм куратором Боровик Тетяною Вікторівною відвідали Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя.

На основі спостереження за високою акторською майстерністю студенти можуть вдосконалити власні софт скіли, зокрема, навики комунікації, емоційного інтелекту, креативності,гнучкості,  харизми, відповідальності, критичне мислення, вміння надихати та мотивувати.

Вистава, яка примушує задуматися - історична драма «Остання любов Гетьмана». Історична правда про події того часу залишається під тяжким фоліантом різних думок і фактів… Ми змогли спостерігати за захоплюючою  грою акторів та неймовірним музичним супроводом. Вистава глибоко вразила студентів, що можна було побачити за реакцією зали.
Актори заворожували своєю майстерністю і було приємно, що так вважали всі глядачі, які по завершенню вистави аплодували стоячи.

Сподіваємося, відвідування театру стане доброю традицією!