Вітаємо у п'ятірці переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2016»!!!

Вітаємо Сорокову Світлану, студентку 1 курсу СВО "Магістр" факультету ветеринарної медицини, з отриманням почесного четвертого місця у Всеукраїнському конкурсі «Краща аграрна практика 2016»!!!

Конкурс «Краща аграрна практика 2016» був організований онлайн-виданням AgroPortal.ua за підтримки Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки, ДУ «НМЦ «Агроосвіта», Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», агентства AgriEvent.

Мета проекту: з перших вуст дізнатися, як студенти проходять виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони повертаються до студентської лави.

На конкурс було подано 199 заявок від студентів аграрних вузів України, з яких редакція AgroPortal.ua зобрала 25 кращих есе, які пройшли у фінал. За результатами відкритого голосування, яке тривало з 12 грудня до 26 грудня 2016 р., та оцінювання конкурсних робіт членами Експертної ради, було визначено переможців конкурсу.

Переможці конкурсу «Краща аграрна практика 2016» отримають грошові винагороди та безкоштовну участь в одному з модулів агрошколи УКАБ протягом 2017 р.; в одній з конференцій УКАБ протягом 2017 р. та подарунки від партнера, компанії «КВС-УКРАЇНА».