Вільний вибір дисциплін - ефективна реалізація індивідуальної освітньої траєкторії

7 березня 2024 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти першого курсу спеціальності 208 Агроінженерія освітньо-професійної програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва з представниками навчального відділу ДОРОШЕНКОМ Андрієм та ПАСТРОМОЮ Людмилою, які докладно описали методику вибору навчальних дисциплін через робоче місце (кабінет) студента ПДАУ.

Крім того, присутні викладачі ГОРБЕНКО Олександр та ЛЯШЕНКО Сергій презентували вибіркові освітні компоненти, що пропонує кафедра агроінженерії та автомобільного транспорту. Студентам представили мету, завдання, прогнозовані результати та охоплені теми згаданих дисциплін.

У підсумку промовці наголосили, що вільному вибору дисциплін приділяється належна увага для ефективної реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти.