Відвідування студентами виставки, присвяченої 100-літтю ПДАА

18 травня 2021 року відбулася зустріч студентів 1 курсу першої групи за ОПП «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» із завідувачкою відділу обслуговування бібліотеки Т.В. Моревою, присвячена 100-літтю Полтавської державної аграрної академії.

Студенти поринули у захоплюючу розповідь про вікову історію створення Полтавської державної аграрної академії, згадали видатних діячів і пам'ятні дати. Завідувачка відділу бібліографії Л.Д. Пащенко ознайомила здобувачів вищої освіти з історією створення бібліотек в Україні, з універсальною десятковою класифікацією для різних галузей знань, надала інформацію про правила користування каталогами та картотеками бібліотеки, а також наголосила, що книга – це міст у світ знань. Тож бажаємо першокурсникам збудувати фундаментальний міст, використовуючи фонди нашої бібліотеки.