ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ІСТОРІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ БИТВИ

відвідування музею історії полтавської битви

Студенти першого курсу інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії відвідали Музей історії Полтавської битви.
Майбутні агроінженери в супроводі екскурсовода мали змогу ознайомитися з експонатами дев'яти експозиційних залів музею.

Молодь зацікавили безцінні історичні реліквії: холодна й вогнепальна зброя, медалі, монети, живописні полотна, портрети, ікони, гравюри, бойові прапори, обмундирування, старовинні книги, карти, грамоти та інші історичні документи першої половини XVIII століття.
Розповідь екскурсовода супроводжувалась яскравими фрагментами сторожових веж, корабельних відсіків, оригінальних тогочасних предметів одягу, побуту, справжніх пристроїв для прокладання маршрутів і визначення географічного положення мандрівників.

Окрім історичних фактів і документального їх підтвердження, екскурсовод переповів легенди та цікаві історії з особистого життя знаменитих людей.
Пізнавальним став перегляд експонатів постійної виставки «Козацька держава». Надзвичайно цікаві факти з побуту, політичного й суспільного життя українських козаків не залишили байдужими наших здобувачів вищої освіти. Екскурсовод навів цікаву інформацію щодо походження українських прізвищ, корені яких пов'язані з назвами військових посад і соціального статусу козаків.

Екскурсії до історичних музеїв завжди викликають інтерес і захоплення молоді. Адже багато фактів минулого дають можливість правильно зрозуміти події, що відбуваються нині на політичній, економічній і суспільній аренах світу. Саме через аналіз і глибоке вивчення історії можна правильно усвідомити сьогодення і, можливо, навіть, передбачити майбутнє.

Дякуємо адміністрації Музею історії Полтавської битви, екскурсоводу і всім співробітникам за високий рівень професіоналізму, дбайливе ставлення до збереження і примноження історичних експонатів. Сподіваємося на подальші  пізнавальні й корисні «уроки історії». Маємо надію, що поки наше історичне минуле в надійних руках професіоналів, то «козацькому роду не буде переводу»!