Відвідування аспірантами кафедри галузевого машинобудування Міжнародної агропромислової виставки «AgroЕxpo 2021»

Міжнародна агропромислова виставка «AgroЕxpo 2021» проходить із 29 вересня до 2 жовтня 2021 року у м. Кропивницькому. У її програмі: експозиції іноземних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для АПК на експоплощі понад 125 000 м2; демонстрації сільськогосподарської техніки та технологій на полігонах виставкового комплексу АгроЕкспо; експозиція тваринництва та птахівництва; виставка автомобілів «AutoLand»; спеціальні заходи та бізнес-форуми; конференції і консультації фахівців; розважальні заходи в межах «Покровського ярмарку», а також знижки від 5 % на техніку відомих іноземних і вітчизняних виробників техніки для АПК.

29 вересня аспіранти кафедри галузевого машинобудування Юлія Скоряк, Тетяна Рижкова, Наталія Прілєпо та Ігор Негребецький у складі делегації Полтавського державного аграрного університету відвідали цю найбільшу в Україні та Східній Європі виставку. Науковці з великим інтересом ознайомлювалися з новітніми підходами в конструюванні сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняних та іноземних виробників. Їх також зацікавили демонстрації сільськогосподарської техніки та технологій на полігонах виставкового комплексу й апробація сільськогосподарських знарядь в умовах відкритого ґрунту.

Участь у таких заходах сприяє плідним науковим пошукам і вдосконаленню підготовки фахівців ступеня доктора філософії кафедри галузевого машинобудування за освітньо-науковою програмою Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.