Відкрите заняття для одинадцятикласників Полтавського наукового ліцею № 3

7 квітня за ініціативи кафедри публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ ПДАУ викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін провели відкрите заняття для одинадцятикласників Полтавського наукового ліцею № 3, які завітали разом зі своїми вчителями Т. Любченко і В. Зуй до ПДАУ. Оскільки учні незабаром складатимуть національний мультипредметний тест, темою зустрічі стала практична підготовка до тесту з англійської мови.
   Завідувачка кафедри Наталія Сизоненко звернулася до старшокласників із вітальним словом. Доцентки кафедри Марина Назаренко, Вікторія Люлька  та  Марина Антонюк підготували завдання, щоб підбадьорити учнів і довести їм, що за годину можна скласти іспит. Доцентка Яніна Тагільцева організувала командну гру, в якій оцінювалися не лише правильність виконання завдань, але й швидкість і злагодженість команди.

Наприкінці зустрічі доцентка Оксана Мокляк  поінформувала учнів про випускові спеціальності кафедри – 035 Філологія і 052 Політологія, а доцентка Леся Матвієнко  розважила їх грою Alias. Переможці отримали солодкі сюрпризи, загалом же без винагороди не залишився ніхто.

І викладачі, й учні були раді знайомству та спілкуванню. Маємо надію на продовження знайомства в стінах Полтавського державного аграрного університету!

Дякуємо організаторам зустрічі - завідувачці кафедри публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ ПДАУ Тамарі Лозинській !