Відкрита лекція за участю фахівців міжнародної ІТ-компанії QATestLab

ЯК ПОЧАТИ ПРАЦЮВАТИ В МІЖНАРОДНІЙ ІТ-КОМПАНІЇ?
ЯКІ ЗНАННЯ І НАВИЧКИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ ЯКОСТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ?

18.04.2023 в рамках вивчення дисциплін «Оптимізація вебпроєктів» і «Тестування програмного забезпечення» для студентів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології відбулася лекція за участю запрошених фахівців відомої міжнародної ІТ-компанії QATestLab у змішаному форматі.

Компанія має філії як в Україні, так і у різних країнах світу: Франції, Польщі, Кіпрі та Кенії. На сьогодні офіси компанії функціонують в Ужгороді, Рівному, Хмельницькому. Коворкінги для співробітників відкриті у Кривому Розі, Черкасах, Запоріжжі, Чернігові, Сумах. Презентація фахівчинь з тестування ПЗ Оксани Курмаш та Лілії Мамчур була надзвичайно цікавою та змістовною, стосувалася не лише тематик вказаних дисциплін, але й містила інформацію про командний стиль роботи компанії, професійні вимоги до сучасного фахівця в галузі ІТ, зокрема й області тестування.
Здобувачі вищої освіти, які навчаються за ОП «Інформаційні управаляючі системи» довідалися, що компанія охоплює 5 напрямків, за якими працюють тестувальники. Це E-commerce (тестування інтернет-магазинів, банківських систем та e-commerce додатків), Web&Digital (тестування веб-додатків), Mobile Apps (тестування мобільних-додатків), Game (тестування ігор) та Automation (автоматизоване тестування: JS/Java/С#/C++/Python).
Із ососбливою цікавістю студенти перепитували про вимоги для початку роботи, можливість пройти додаткове навчання в компанії під час виробничої або навчальної практики.

Олена Копішинська, професорка кафедри інформаційних систем та технологій, гарант програми, порадила по можливості спробувати власні сили й пройти додатковий мінімальний курс навчання, який пропонується компанією, що дасть можливість подальшого працевлаштування.
Приклади завдань для тестування студентська аудиторія сприйняла з цікавістю та знайшла відповіді на проблемні запитання.

По завершенні студенти відмітили, що такі зустрічі є для них важливими та перспективними. Домовилися продовжити співпрацю з питань освіти та працевлаштування випускників спеціальності