Відкрита лекція за участю фахівців IT-компанії Радікс

08.05.2023 року в рамках вивчення дисципліни "Теорія ймовірності, ймовірнісні процеси" для студентів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології відбулася лекція за участю запрошених фахівців компанії ТОВ "НВП Радікс" ктн, доцента Стрюка Олексія Юрійовича, старшого наукового співробітника, дтн, професора Одарущенка Олега Миколайовича, провідного наукового співробітника. Вони розповіли про пріоритетні напрямки розробки та виробництва для "НВП Радікс" - це продукція для АЕС України. Однією із важливих лінійок продукції є електробладнання для промисловості та обладнання для аналізу фізичних процесів. Було підкреслено що дані процеси тісно пов'язані з перехідними процесами та випадковими фенкціями, іх перетвореннями. Наведені приклади роботи з ймовірнісними процесами.

Одарущенко Олена Борисівна, доцент кафедри порадиза, за мовжливості, пройти додатковий курс з виробничої практики, який поєднує теоретичні та практичнівміння й навички. На прикінці заняття здобувачі вищої освіти відмітили важливість та перспективність подібних зустрічей.