Відкрита лекція з дисципліни "Диджитал-облік"

22 листопада 2021 року професорка кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Кулик В. А. провела відкриту лекцію з дисципліни "Диджитал-облік" на тему "Особливості облікового забезпечення оподаткування діяльності в системі е-бізнесу" для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра за ОПП Облік і оподаткування.

Викладачка та студенти обговорили питання оподаткування онлайн-магазинів відповідно до вимог національного та європейського законодавства, а також переваги застосування е-резидентства в Україні та Естонії.

Лекцію  відвідали  завідувач  кафедри  бухгалтерського  обліку  та  економічного  контролю  Плаксієнко В. Я.  та викладачі кафедри, зокрема професорка Єрмолаєва М. В., професорка Канцедал Н. А., доцентка Лега О. В.

Вікторія Анатоліївна Кулик щиро вдячна студентам за активність і цікавість до теми, а колегам – за присвячений час і конструктивний зворотний зв'язок.