Відкрита лекція доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Алли Іванівни Рудич для здобувачів вищої освіти ОПП Туризм спеціальності 242 Туризм і рекреація на тему: «Статистика засобів з розміщення туристів».

29 квітня 2024 року на факультеті Обліку та фінансів відбулася відкрита лекція доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Алли Іванівни Рудич для здобувачів вищої освіти ОПП Туризм спеціальності 242 Туризм і рекреація на тему: «Статистика засобів з розміщення туристів».

Мета лекції полягала в ознайомленні здобувачів з основними типами засобів розміщення за рекомендаціями ЮНВТО, системою абсолютних, відносних та середніх показників аналізу колективних засобів розміщення та прийомами дослідження динаміки формування доходів підприємств готельного господарства.

У рамках тематики лекції було розкрито питання:

1. Сучасні класифікації засобів з розміщення туристів.

2. Система показників діяльності колективних засобів з розміщення.

3. Аналіз динаміки показників підприємств готельного господарства.

Логічний, послідовний, доступний матеріал лекції, переконливий виклад та проблемний підхід, резюмувались аргументованими висновками. Під час заняття використовувалася презентація з теми, актуальні приклади практики роботи готелів та мотелів, спостерігався систематичний зворотній зв’язок з аудиторією. Органічне застосовування різноманітних методів та прийомів педагогічного впливу сприяло встановленню контакту, породжувало емоційні відгуки у студентів та сприяло активізації їх пізнавальної діяльності та творчого пошуку.

На відкритому лекційному занятті були присутні: керівник відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Лавріненко Інна Вікторівна, декан факультету обліку та фінансів Безкровний Олександр Валентинович, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Зоря Олексій Петрович, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Єгорова Олена Володимирівна. Педагогічна майстерність лектора, темп і стиль викладу матеріалу, зміст презентації сприяють засвоєнню поданого матеріалу здобувачами вищої освіти першого курсу ОС Бакалавр спеціальності 242 Туризм і рекреація.