Відгуки стейкхолдерів на ОПП Фінанси, банківська справа та страхування першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти набору 2022 р.

Відгуки на проекти освітніх програм Фінанси, банківська справа та страхування підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування:

- Шматко Вікторії, менеджера офісних продаж приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Провідна" в м. Полтава;

- Костенка Анатолія, директора ТОВ "Федунка";

- Коломійця Олександра, керівника роздрібного бізнесу Полтавського ЦРВ АТ МЕГАБАНК;

- Яковлєва Сергія, директора ТОВ "КМД-Трейдінвест Україна";

- Гаркуші Юлії, доцента кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету, к.е.н., доцента;

Відгуки на проекти освітніх програм Фінанси, банківська справа та страхування підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування:

- Яріш Олени, завідувача кафедри фінансів та банківської справи ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет екноміки і торгівлі" , к.е.н., доцента;

- Дяченка Богдана, старшого менеджера департаменту стягнення АТ "Банк "Укрексімбанкт";

- Петренко Віки, директора філії №13 ТОВ "Мікрокредит"

- Авраменка Павла, директора Полтавської філії ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА"

- Рудько Людмили,  регіонального директора фінансово-консультативної компанії "Наш Капітал"