Відбулася зустріч зі студентами на тему «Вирішення конфліктних ситуацій в освітньому середовищі»

25 квітня 2023 року омбудсмен учасників освітнього процесу Полтавського державного аграрного університету Олександр Миколайович Помаз провів зустріч на тему «Вирішення конфліктних ситуацій в освітньому середовищі» зі здобувачами вищої освіти ступеня спеціальностей 052 «Політологія» та 035 «Філологія».

З використанням мультимедіа до відома студентів було доведено сутність поняття «конфлікт», структуру конфлікту, типи конфліктів, карта конфлікту. Значна увага приділялася методам вирішення конфліктів, зокрема учасників було ознайомлено із положенням про порядок вирішення конфліктних ситуацій у Полтавському державному аграрному університеті. Зустріч відбувалася в дружній, невимушеній атмосфері, інформація подавалася в доступній та зрозумілій формі.