Відбулася XVIII щорічна студентська наукова конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики в економіці, менеджменті та бізнесі»

17 травня 2023 року на кафедрі інформаційних систем та технологій відбулася XVIII щорічна студентська наукова конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики в економіці, менеджменті та бізнесі».

У рамках роботи наукової конференції було представлено понад 30 наукових робіт, які пройшли конкурсний відбір з-поміж усіх поданих. Результати своїх наукових досліджень висвітлили здобувачі вищої освіти таких спеціальностей, як Інформаційні системи та технології, Галузеве машинобудування, Харчові технології, Маркетинг, Фінанси, банківська справа та страхування, Захист і карантин рослин, Облік і оподаткування.

Варто зазначити, що таке різноманіття учасників обумовлене тим, що на сьогодні всі сфери людської діяльності зазнали впливу інформаційних технологій. Тому кожна професія пов’язана з розвитком інформаційних і телекомунікаційних технологій, а спеціалісти за їх допомогою мають осучаснювати процеси своєї діяльності.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся завідувач кафедри інформаційних систем та технологій Юрій Уткін. Він наголосив на актуальності проведення цього заходу та важливості залучення студентів до наукової роботи кафедри та Університету загалом.

Слід виокремити найкращі доповіді таких студентів, як Тарас Влох, Вікторія Галата, Богдан Олійник, Анастасія Шкурба, Богдан Очкань, Ірина Кулінченко, Єгор Власенко, Віталіна Горда Костянтин Піддубний.

Усі учасники конференції одержали сертифікати, а з їхніх доповідей було  сформовано збірник матеріалів семінару, який було розміщено на сторінці кафедри.